Navigace
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

18-09-2017 12:06
založen shakedown a závod na rally Bohemia...ve stope rally cup2017 nutná registrace

17-09-2017 21:56
10.10. je plánovaný závod ve Fabia modu v rFactoru. Kdo pojede tak se regněte ve foru. Díky

13-09-2017 22:49
RALLYCROSS!!! RULES!!! Šklebící se

13-09-2017 22:32
Shakedown na Adac Německo za námi...uvidíme,jak
se bude dařit v samotném závodě.Hodně štěstí všem..

12-07-2017 11:28
Jsem zvědav,jak se nám bude dařit v závodě Sparrow s číslem 2...

RBR INFO: ADAC Deutschland je za námi

Tento víkend se jel další podnik v rámci WR Cupu a to ADAC Rally Deutschland. Celý podnik se skládal z 6 rychlostních zkoušek. Do turnaje se nově přihlásil i Mira Kavka a italská jezdkyně Lota Filipi. Z prvenství se raduje opět Pavel Řezníček a je to další výhra pro Škodu R5, na druhém místě skončila Marcela se svou Audi Quattro a jako třetí skončil vítěz testu Milan který jel s VW Polem WRC. Kompletní výsledky naleznete v článku.

rFactor INFO: Rallycros si vyzkoušel Pavel a Mira

Dnes proběhl testovací závod v Rallycrosu v Sosnové a zůčastnili se ho naši dva jezdci. Nový člen Mira Kavka a Pavel Řezníček. Oba si závod skvěle užili. Mira osedlal Subaru Impreza a Pavel Mini. Závod se jel na 5 kol a zvítězil Mira před druhým Pavlem o 0,492s. Třetí dojel Villeneuve, čtvrý Ekstroem a pátý Foust.

Fotky naleznete v článku.

RBR INFO: Ve Stopě Rally - Barum Rally 2017

Tento víkend se odjel doposud nejtěžší závod letošní sezony Ve stopě rally - Barum Czech Rally 2017.

Shakedown se jel od středy a nejlépe ho zvládnul Milan před Adelou a Lucii. Závod měl ale uplně jiný průběh. Nebyla RZ kdy by nějaká posádka neodstoupila. Jediný kdo dojel do cíle bez časové ztráty a na prvním místě byl Pavel a zaznamenal další uspěch se svou Fabii R5. Na druhém místě překvapině Marcela s historickým vozem Audi Quattro Grp4. A jako třetí nakonec vítěz shakedownu Milan s Peugeotem wrc.

RBR INFO: Sparrow II. Výsledky

Máme za sebou odjetý druhý podnik Sparrow Cupu 2017. Shakedown vyhrála překvapivě Adéla a připsala jsi 3 body, druhý skončil Pavel a získal 2 body a jako třetí Marcela a 1 bod pro ni.

Závod máme odjetý a podruhé za sebou máme stejného vítěze a tím je Pavel, druhý skončil Milan a třetí Adéla.

Děkujeme všem za učast a přípravy na III. podnik jsou v plném proudu.

REÁLNÉ INFO: Zlínská kola budou kroužit i soutěžní posádky

V pátek 25. srpna 2017 se uskuteční premiérový ročník akce Zlínská kola, cyklo rallye určená pro širokou veřejnost na trati divácky populární městské rychlostní zkoušky před startovním polem závodních vozů Star Rally Historic a Barum Czech Rally Zlín. Na startu se objeví i řada zástupců soutěžních týmů z aktivních účastníků letošního sedmačtyřicátého ročníku barumky.

REÁLNÉ INFO: Ott Tänak vyhrál ADAC Rallye Deutschland

Estonský jezdec Ott Tänak ovládl Rallye Deustchland a slaví druhé vítězství kariéry v závodu mistrovství světa. Třetí skončil Francouz Sébastien Ogier a vrátil se do čela průběžného pořadí seriálu. Čech Jan Kopecký obsadil konečnou jedenáctou pozici a skončil stříbrný ve WRC2.

RBR INFO: Sparrow cup druhý závod

POZOR!!! II. Závod se z technických důvodů opakuje!!