SRC 2019 (MP Racing)
slide01 slide02 slide03 slide04
Menu
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-07-2019 09:49
Ahoj nohu poprosit o zmenu tymu na MP Racing?

16-02-2019 14:32
Ahoj jeste ne. Ale pracuje se na tom. Dam vedet jak to bude ready.

14-02-2019 18:52
Ahoj mam otazku jsou nejake plate na RBR?

06-02-2019 14:22
Ještě měsíc a půl a je tu start new sezony SRC 2019...

07-12-2018 17:55
mail odeslán

Video
Olga Lounová - Brány svaté

Daniel Landa - Král a klaun
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
» REGISTRACE ZDE
» REGISTRACE ZDE
Nejdiskutovanější
Žádná diskuze
Kdo je on-line
» Hosté on-line: 1

» Členové on-line: 0

» Registrovaní členové: 29
» Nejnovější člen: GAIS Jan
RBR Info: SRC nový ročník se již připravuje

Na začátek je třeba připomenout že vedení soutěže stále jedná s hlavním sponzorem o pokračovaní i na druhý ročník. Proto se stále nedá říct pod jakým názvem šampionát pojede. Tak jako Nám prozradil Pavel Řezníček co by jeden ze členů vedení.

P.Řezníček: ,, Vše co se týká věcí okolo sponzorů je v řešení. Snažíme se zajistit na příští ročník opravdu silného sponzora. Proto Vám teď přesný název druhého ročníku nesmím prozradit.,,

Tolik teda k jménu. Další novinkou a to dost hlavní je změna v povolených vozech. Tady se vedení rozhodlo jít zcela opačnou cestou jako konkurence a to tím že zakáží vozy WRC specifikace pro rok 2017 a výše.

Proč vedení učinilo tento krok opět popisuje P. Řezníček: ,,Chceme soutěž co nejvíce vyrovnat aby měly na výhry šanci i jiní piloti a nevyhrávali pouze vozy WRC 17, které jsou teď na RZ nejrychlejší.,,

Rovněž se mluví že se spojí i kategorie vozů RC3 a RC4 a pojedou pod jednotnou skupinou. Tady vedení krok komentuje tím že ve skupinách RC1 a RC2 je mnoho jezdců, kterří spolu bojují a kdežto u skupin RC3 a RC4 bylo pouze pár jezdců.

Také přišla řeč na Historiky. Ale zde Nám vedení řeklo že se stále jedná co s nimi bude. Padla myšlenka že Historické vozy by si jely svůj vlastní šampionát. Ale uvidiíme jak to dopadne.

Další změna co se týká šampionátu je změna v pořádání jednotlivých závodů a to ta, že by se mělo jed každý závod na 2 etapy. Přesný harmonogram Nám vedení ještě nezdělilo.

Dále se chystá novinka a to ta že bude vyhlášena fotosoutěž po každém závodě. Fotosoutěž bude probíhat pouze na sociální síti na Facebooku.  Výherci budou získávat výhry.

No a na závěr jen dodáme že nová pravidla by měla být uvedena na konci měsíce srpna 2018. Poté by se měla spustit registrace na nový ročník.

Pod jakým názvem, s vozy WRC17 ano nebo ne a závod na dvě etapy, na to jsi budeme muset počkat.


Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.