» Členové on-line: 0

» Registrovaní členové: 30
» Nejnovější člen: ROGOVSKOY Sergey
RBR INFO: Rally Mania 1 -2017 výsledky

Tak uvodní podnik 2.ročníku Rally Manie je za námi.Novinkou proti minulému ročníku je Dámský pohár,
který je vypsán pro jezdce něžného pohlaví a pojede se výhradnÄ› s vozy spec.veterán.

1,závod začal Shakedownem,který naplno ovládl lonský vicemistr Manie 2016 Pavel Řezníček,který startoval na ŠkodÄ› fabii R5,na druhém místÄ› se blískla Adéla Řezníčková s vozem Citroen C2 Max a tÅ™etí místo ovládla Marcela Janů s vozem Škoda Favorit.Již tento test dal znát,jak se posádky na závod pÅ™ipravily...
Závod se jel na 8 rz,první tÅ™i zkoušky byly asfaltové,počasí se brzy pokazilo na dÄ›štivo a pÅ™ešlo až do sněžení, zbylých pÄ›t rz se již jelo na snÄ›hu.První dvÄ› rz-ty vyhrál obhájce lonského ročníku Milan Řezníček, trojku s pÅ™ehledem ovládla Adéla,která už do závodu odstartovala s vozem Lancia spec.H/A.Od 4rz už to ale bylo ůplnÄ› jinak,silnice pokryl sníh a ten jak se ukázalo svÄ›dčil nejvíce Pavlovi Řezníčkovi,který velmi dobÅ™e pÅ™ipravil svou Fabii R5 a ovládl i 5,6 a 7 rz...Poslední a to 8rz vyhrála opÄ›t Adéla,která dávala znát,že je také velmi dobÅ™e pÅ™ipravena.Ovšem i další dámy nejely vůbec špatnÄ›,Marcela Janů odjela celý závod velmi dobÅ™e a dýchala na záda nejen Adéle,ale porážela i ostatní jezdce jako tÅ™eba Radka Řezníčka,který startoval premiérovÄ› na voze Ford Fiesta S1600,kterému se ůvodní podnik vůbec nepodaÅ™il.Jak sám Å™ekl"auto ještÄ› nemám dobÅ™e osahané"I další jezdec a navíc nováček Lucie Řezníčková,jedoucí na stejném voze Škoda Favorit jako Marcela ukázala,že není špatnÄ› pÅ™ipravena a po celý závod podávala dobrý výkon.Komu se vůbec nepodaÅ™il vstup do nové sezony byl TomᚠŘezníček,který jel na zapůjčeném voze Citroen C2max.Jak sám Å™ekl,"celý závod jsme se trápily,moc jsme netrénovaly a bylo to pak znát".Nemůžeme zapomenout i na posledního nováčka Vaška Řeháka,kterému se také pÅ™íliš nedaÅ™ilo,i když na 1 a 2 rz obsadil druhé místo,na 3 rz byl čtvrtý,poté se již začaly projevovat technické problémy,které nakonec vedly k havárii na 6rz a tím pádem k odstoupení ze soutěže.
1.podnik tedy s pÅ™ehledem vyhrál Pavel,druhá byla Adéla se ztrátou 33sekund na lídra závodu,tÅ™etí skončil Milan se ztrátou více jak 5a půl minuty na vedoucího Pavla.ÄŒtvrtá skončila Marcela pÅ™ed pátou Lucií,šestý byl Radek a poslední, kdo vidÄ›l šachovnicový praporek byl Tomáš.Vašek cíl nevidÄ›l,ale vůz již má v garáži,opravy jsou v plném proudu a určitÄ› si vše v druhém podniku vynahradí...

CELKOVÉ výsledky Rally Manie1 - 2017 :

redaktor MP racing team

#1 | Reznicek Radek dne January 16 2017 20:02:05
No jo hold jsem jel premiérově s vozem ford fiesta S1600 se kterým se nám nepovedlo dobré nastavení tak snad příště to bude lepší.
#2 | Reznicek Milan dne January 17 2017 09:34:09
Nám se vcelku podařil vstup do nové sezony,bohužel na 7rz jsme šly pozdě na brzdy a náraz do stromu natolik poškodil chlazení motoru,že jsme raději tuto rz vypustily,vůz raději hned opravily,abychom předešly většímu poškození a poslední rz už byla opět super...těšíme se na další závod.