SRC 2019 (MP Racing)
slide01 slide02 slide03 slide04
Menu
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-07-2019 09:49
Ahoj nohu poprosit o zmenu tymu na MP Racing?

16-02-2019 14:32
Ahoj jeste ne. Ale pracuje se na tom. Dam vedet jak to bude ready.

14-02-2019 18:52
Ahoj mam otazku jsou nejake plate na RBR?

06-02-2019 14:22
Ještě měsíc a půl a je tu start new sezony SRC 2019...

07-12-2018 17:55
mail odeslán

Video
Olga Lounová - Brány svaté

Daniel Landa - Král a klaun
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
» REGISTRACE ZDE
» REGISTRACE ZDE
Nejdiskutovanější
Žádná diskuze
Kdo je on-line
» Hosté on-line: 2

» Členové on-line: 0

» Registrovaní členové: 29
» Nejnovější člen: GAIS Jan
REÁLNÉ INFO: Jan Kopecký s Pavlem Dreslerem se připravují­ na obhajobu titulu

Angažmá továrního týmu Škoda Motorsport v mistrovství ÄŒeské republiky je součástí aktivit na podporu domácích prodejů nejen modelu Fabia, ale celé modelové Å™ady vozů Škoda. Jejich kvality si návštÄ›vníci soutěže mohou ověřit na vlastní kůži pÅ™i testovacích jízdách. Servisní parkovištÄ› ve zkušebním areálu Tatry KopÅ™ivnice bude místem improvizovaného Škoda Parku, kde kromÄ› automobilů pro testování návštÄ›vníků budou pÅ™ipraveny také expozice se sortimentem Škoda Originální pÅ™íslušenství, zbožím ze Škoda E-shopu nebo finančními službami Škoda Finance. Velcí i malí návštÄ›vníci tam najdou zázemí pro občerstvení i Å™adu zábavných aktivit.

„Škoda vstupuje do mistrovství republiky ovÄ›nčena loňskými tituly z domácího šampionátu i svÄ›tového seriálu WRC2. Díky globálnÄ› úspÄ›šnému zákaznickému programu se vozům Škoda Fabia R5 daÅ™í také v regionálních a národních soutěžích. Jsem rád, že i letos zasáhne posádka Jan Kopecký/Pavel Dresler do českého mistrovství s nejvyššími ambicemi. Doufám, že naváže na úspÄ›chy z let minulých a pÅ™inese silné sportovní zážitky domácím fanouškům motoristického sportu a značky Škoda,“ zve diváky k tratím rychlostních zkoušek i do servisního zázemí Å™editel Škoda AUTO ÄŒeská republika Luboš Vlček.

Svůj první titul mistra republiky vybojoval Jan Kopecký v sezonÄ› 2004 s vozem Škoda Fabia WRC, druhý pÅ™idal již se současným navigátorem Pavlem Dreslerem v roce 2012 za volantem vozu Škoda Fabia Super 2000. Když v roce 2015 pÅ™išla na soutěžní tratÄ› nová Škoda Fabia R5, Kopecký s Dreslerem nepoznali porážku a vyhráli všechny soutěže ročníků 2015 a 2016, jichž se zúčastnili. Letos budou chtít sérii neporazitelnosti prodloužit a dosáhnout na tÅ™etí titul v Å™adÄ›, pro Kopeckého celkovÄ› pátý.

„Rád se vracím na domácí tratÄ›, kde mÄ› vždy bavilo závodit,“ Å™íká pÅ™ed startem nové sezony Jan Kopecký. „Jsem potÄ›šen tím, že můžeme českým fanouškům opÄ›t pÅ™edstavit v akci vůz Škoda Fabia R5. Netajíme se mistrovskými ambicemi, ale dobÅ™e si uvÄ›domujeme, že konkurence pÅ™es zimu nezahálela. Obhajoba bude jistÄ› náročnÄ›jší než v loňském roce, ale o to víc se tÄ›šíme,“ dodává Jan Kopecký.

Valašská rally bývala tradiční soutěží domácího kalendáÅ™e, ale jako součást mistrovství ÄŒR se jela naposledy v sezonÄ› 2012. Od té doby se Å™adila k podnikům série rallysprintů. Letos slaví návrat do mistrovského seriálu dvoudenních soutěží pod novým organizačním týmem a v novém formátu. Odstartuje z KopÅ™ivnice v sobotu 25. bÅ™ezna ve 12 hodin do první etapy, která zahrnuje 6 rychlostních zkoušek o celkové délce 82,26 km. NedÄ›lní druhá etapa začíná již v 8 hodin ráno a na posádky v ní čeká opÄ›t 6 rychlostních zkoušek, tentokrát měřících téměř 140 km. První dvojice dorazí na cílovou rampu ve Valašském MeziÅ™íčí kolem 14:40 hodin. Startovní listina čítá 67 soutěžních automobilů, pÅ™ičemž číslo 1 povezou na svém voze Škoda Fabia R5 Jan Kopecký a Pavel Dresler. Mladoboleslavské speciály nasadí také Å™ada soukromých týmů. Za jejich volanty nebudou chybÄ›t napÅ™íklad VojtÄ›ch Štajf, Antonín TlusÅ¥ák, Karel Trojan nebo populární zpÄ›vák a skladatel Daniel Landa.

zdroj: autosport.cz