SRC 2019 (MP Racing)
slide01 slide02 slide03 slide04
Menu
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-07-2019 09:49
Ahoj nohu poprosit o zmenu tymu na MP Racing?

16-02-2019 14:32
Ahoj jeste ne. Ale pracuje se na tom. Dam vedet jak to bude ready.

14-02-2019 18:52
Ahoj mam otazku jsou nejake plate na RBR?

06-02-2019 14:22
Ještě měsíc a půl a je tu start new sezony SRC 2019...

07-12-2018 17:55
mail odeslán

Video
Olga Lounová - Brány svaté

Daniel Landa - Král a klaun
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
» REGISTRACE ZDE
» REGISTRACE ZDE
Nejdiskutovanější
Žádná diskuze
Kdo je on-line
» Hosté on-line: 1

» Členové on-line: 0

» Registrovaní členové: 29
» Nejnovější člen: GAIS Jan
REÁLNÉ INFO: Barum Czech Rally Zlín v roce 2017

SedmačtyÅ™icátý ročník Barum Czech Rally Zlín bude krokem do druhé dekády vzájemné spolupráce zlínských poÅ™adatelů s promotérskou společností Eurosport Events Ltd. Ta v roce 2007 na Moravu poprvé pÅ™ivedla tehdy čerstvÄ› vytvoÅ™ený mezinárodní seriál Intercontinental Rally Challenge, který se rychle stal velice populárním mezi soukromými jezdci i oficiálními značkovými týmy. Díky IRC se na startu barumky pravidelnÄ› objevovala jména, která dnes patÅ™í ke špičce mistrovství svÄ›ta – napÅ™. Kris Meeke, Thierry Neuville, Andreas Mikkelsen či Craig Breen. Postupným vývojem se seriál IRC stále více sbližoval s mistrovstvím Evropy a tento svazek postoupil do nové dimenze v roce 2013, kdy se oba šampionáty pod pokračujícím krytím Eurosportu sloučily pod tradiční hlavičku FIA ERC. A Barum Czech Rally Zlín byla opÄ›t u toho.

V průbÄ›hu letošního Å™íjna organizátoÅ™i zlínské soutěže doladili s Eurosport Events Ltd. novou smlouvu, která potvrzuje zaÅ™azení Barum Czech Rally Zlín do kalendáÅ™e FIA ERC na následující dva roky. „Pokračování dlouholeté spolupráce s Barum Czech Rally Zlín je skvÄ›lou zprávou. Nejenže jedna z nejkvalitnÄ›jších a nejpopulárnÄ›jších rally bude opÄ›t součástí kalendáÅ™e ERC a juniorského mistrovství Evropy, ale rovněž se prohloubí vztah s profesionálním, loajálním a odhodlaným týmem zlínských poÅ™adatelů. A to je tým, který byl vždy naklonÄ›ný novým nápadům a důležitým aktivitám, jako napÅ™íklad realizace ERC Junior Academy v letošním roce. Barum Czech Rally Zlín je s mistrovstvím Evropy historicky spjatá a proto se tÄ›šíme na další pokračování tohoto dlouhodobého svazku,“ Å™íká zástupce Eurosport Events a hlavní koordinátor šampionátu FIA ERC, Jean-Baptiste Ley.

Miloslav Regner, dlouholetý Å™editel Barum Czech Rally Zlín, k tomu dodává: „Z realistického pohledu je Mistrovství Evropy nejvyšším rally seriálem FIA, který jsme schopni v ÄŒeské republice uspoÅ™ádat. Zhruba pÅ™ed deseti lety jsme sice uvažovali také o mistrovství svÄ›ta WRC, ale po dekádÄ› s IRC, resp. obnoveným evropským šampionátem jsme pÅ™esvÄ›dčení, že rozhodnutí jít cestou tÄ›chto seriálů zaměřených hlavnÄ› na privátní týmy a jezdce bylo správné z pohledu všech zúčastnÄ›ných stran. Rok co rok se snažíme na barumce držet vysokou laÅ¥ku a taky pÅ™inést nÄ›co navíc a jsem rád, že se k nám jezdci i fanoušci pravidelnÄ› vracejí. PevnÄ› věřím, že si bohatÄ› užijí také nadcházející sedmačtyÅ™icátý ročník!“

Barum Czech Rally Zlín v pÅ™íští sezonÄ› zůstane vÄ›rná svému obvyklému datu konání, uskuteční se o posledním prázdninovém víkendu ve dnech 25. – 27. 8. 2017. Samotný závod bude opÄ›t doplňovat bohatý doprovodný program v čele se Star Rally Historic, která v pÅ™íštím roce rovněž oslaví své první kulatiny.

zdroj: AutoSport.CZ

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.