SRC 2019 (MP Racing)
slide01 slide02 slide03 slide04
Menu
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-07-2019 09:49
Ahoj nohu poprosit o zmenu tymu na MP Racing?

16-02-2019 14:32
Ahoj jeste ne. Ale pracuje se na tom. Dam vedet jak to bude ready.

14-02-2019 18:52
Ahoj mam otazku jsou nejake plate na RBR?

06-02-2019 14:22
Ještě měsíc a půl a je tu start new sezony SRC 2019...

07-12-2018 17:55
mail odeslán

Video
Olga Lounová - Brány svaté

Daniel Landa - Král a klaun
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
» REGISTRACE ZDE
» REGISTRACE ZDE
Nejdiskutovanější
Žádná diskuze
Kdo je on-line
» Hosté on-line: 1

» Členové on-line: 0

» Registrovaní členové: 29
» Nejnovější člen: GAIS Jan
RBR Info: SJRC 2018 - RALLY Sweden oficiální výsledky

Nejrychleším jezdcem Švédské rally a absolutním vítezem se stal ruský závodník Anton Kochetkov na voze Citroen C3 WRC 2017 jak jinak než z kategorie vozů RC1. Vyjádření víteze po dojetí do cíle:

A. Kochetkov: The race was very difficult. There were many technical difficulties, but we were able to overcome them and reached the finish line. The collected tempo was enough to break away from the pursuers for almost two minutes. This is very good for me. Thanks for the stage and see you in Mexico.

cz:  Závod byl velmi obtížný. Měli jsem mnoho technických potíží, ale dokázali jsme je překonat a dosáhli cílové čáry. Naše tempo bylo dobré, a od pronásledovatelů nás oddělilo téměř dvě minuty. To je pro mě velmi dobré. Děkujeme za rychlostky a vidíme se v Mexiku.

Na střibrný stupínek se dostal nejrychlejší z českých jezdců: Michal Palasek s Fiestou WRC specifikace 2014, který zhodnotil své umístění v cíli takto:

M. Palasek: Rally pro mě nezačala moc dobře, jelikož jsem se hned na úvodní rychlostce na stadionu v Karlstadu chtěl předvést před diváky a udělal jsem hodiny. Pak jsem ale zajížděl celkem vyrovnané časy a nepotkali nás ani žádné technické problémy. S druhým místem jsem spokojený, na Antona jsem neměl, jeho vůz disponuje větším výkonem a je to hodně znatelné hlavně na těchto rychlejších tratích. Podle mě jsem ale odvedli dobrou práci a jsme spokojeni s 2. místem. Těšíme se na další závod. A snad třeba v průběhu sezóny nasadíme taky novější vůz.

Jako třetí dokončil sněžnou severskou soutěž Karel Schamberger, stejně jako vitězná posádka s vozem Citroen C3 WRC 2017. Zdá se tedy že francouzská značka může být se svým vystoupením na 2. soutěži SJRC 2018 spokojená, ale co na to samotný bronzový jezdec:

K. Schamberger: Po tom co mám za sebou MSR Sweden tak jsem se na tuto rally opravdu těšil ale jasné bylo že na top to nebude stačit! Vůbec nám nejdou nějaké rz ale přesto jsem se snažil tahat a nedělat kopance. Ale Michal na starém wrcu jel parádu a Anton je ufon:-)!!! Za mnou to bylo v celku v pohodě takže nebyl důvod stresovat a jel jsem svoje ale že budu nakonec třetí je krásné překvapko! Díky za krasně postavenej race a příště na rz.

Za zmíňku stojí také výkon Victora Trnky se starším vozem: Toyota Celica GT-Four, který svůj vůz patřící do kategorie H/A dokázal opakovaně dovést na pěkném 5. místě v celkovém pořadí a nechal tak za sebou řadu posádek s vozy současné specifikace.

Z Pohledu pořádajícího týmu MP racing se švédsko rozhodně nezapíše do statistik jako extra uspěch, ač dva z klanu Řezníčků jmenovitě Pavel a Milan odvedli solidní výkon. Zbytek jezdců ze stáje MP racing nepředvedl, ať vinou problémů s rozpisem na jedne z RZet a nebo chybami nikterak oslnivé výsledky. Nezbývá než dodat: Tak snad příště...

Kompletní výsledky naleznete ZDE

Kompletní pořadí naleznete ZDE

 

Fotka uživatele Pavel Řezníček.

Nezapomeňte Nás sledovat i na FACEBOOKU kde se dozvíte vždy čerstvé info z turnaje!!!!

 

Pro SJRC napsal Mira Kavka!


#1 | mobyk dne March 14 2018 15:03:16
Zdar, soutěžáci. Za naší posádku : bída a utrpení , začatek ok, 1. RZ v poho, ale pak bouda a na tuším 6 RZ- uplně bez rozpisu, moje co-driver Hulmiho oněměla....
výsledek: crash, totálka , 100min v depu, zmar , konec.
Tak snad Mexico už konečně dokončimé s autem v jednoum kuse.Zamračený
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.