3: J. Marcela - 10 bodu
4: M. Nikola - 4 body
Sociální sítě
REÁLNÉ INFO: INDY 500 mil. Vyhrál Sato. Alonso nedojel.

Závod to byl dramatický až do samotného závěru kdy se do vedení dostal 5 kol před cílem Takuma Sato. Taky jsme měly spoustu nehod ale vše se obešlo bez zranění. Fernando Alonso musel ve 179. kole odstoupit kvůly selhání pohonné jednotky Honda. Kdyby nebyla porucha mohl atakovat vítězství, protože celý závod se držel na předních pozicích. Sám Alonso po odstoupení v rozhovoru prozradil že příští rok se chce opět zůčastnit. Tak uvidíme příští rok.

RBR INFO: WR Cup - Portugalsko a máme výsledky

Tento víkend byl v kalendáři zaznamenán další závod WR Cupu a to v Portugalsku. V týdnu se jel shakedown, který vyhrál Milan před druhou Adélou a třetím Pavlem.

Závod přinesl změnu a to že na 1. místo se dostal Pavel na Citroenu a Milan s VW Polem WRC skončil 2. a jako třetí dojela Adéla na voze Lancia Delta.

Výsledky naleznete ZDE

RBR INFO: Rally Mania 7 - 2017 výsledky

Minulý týden  konečně sluníčko přineslo nejen teplé počasí,ale i další závod série Rally Mania s číslovkou 7.
Do závodu a shakedownu se přihlásilo celkem 7 posádek. Další úspěch pro automobilku Citroen.

Více naleznete ZDE

REÁLNÉ INFO: Jan Kopecký vítězí na Rally Český Krumlov

Poslední zkouška letošní 45. Rallye Český Krumlov již jen definitivně potvrdila vítězství posádky Jan Kopecký - Pavel Dresler na Škodě Fabii R5. Druhou příčku vybojovali Václav Pech s Petrem Uhlem na Fordu Fiesta R5, se stejným vozem pak třetí místo získali Miroslav Jakeš s Marcelou Ehlovou.

REÁLNÉ INFO: Opel brzy představí svou Corsu R5

O speciálu R5 od automobilky Opel se mluvilo již začátkem roku 2015, ale projekt byl odsunut na neurčito. Teď se internetem šíří podložené spekulace, že se nový speciál R5 od Německé automobilky ukáže již tento týden v servisním zázemí Portugalské rally.

RBR INFO: Ve Stopě Rally - Vyškov 2017

Tento víkend se jel další podnik a to Rally Vyškov. Nejlépe nástrahy RZ zvládnul Milan s vozem Fiesta S1600. Na druhé místě dojela Marcela s již tradičním vozem Mitsubishi Lancer. A na třetím místě skončil vítěz shakedownu Pavel se svým Citroenem DS3 R5.

Kompletní výsledky naleznete ZDE

RBR INFO: Ve Stopě Rally - Shakedown Vyškov

Tento týden je na programu další podnik a to Rally Vyškov. Shakedown máme odjetý a vyhrál ho Pavel na voze Citroen DS3 R5, tím všem oznámil návrat k vozu Citroen a opuštění Fabie. Na druhém místě skončila Marcela na voze Mitsubishi Lancer a jako třetí do cíle dojela Adéla na voze Ford Fiesta R2. Vedení také poprvé použilo nové pravidlo a vyřadilo 2 přihlášené posádky.