01-05-2018 21:31
Registrace jak do zavodu tak i shakedownu konci 14 hod před stratem shakedownu...tzn.:
ze i registrace do zavodu konci 14 hod pred startem shakedownu...

30-04-2018 20:55
Zdravím ! nešlo by prosím, udělat konec registrace do závodu nějak srozumitelněji ? třeba jako 24hod před začátkem závodu nebo tak nějak ? nynější pravidlo několik hodin před startem Shakedownu je t

RBR INFO: Ve Stopě Rally - Vyškov 2017

Tento víkend se jel další podnik a to Rally Vyškov. Nejlépe nástrahy RZ zvládnul Milan s vozem Fiesta S1600. Na druhé místě dojela Marcela s již tradičním vozem Mitsubishi Lancer. A na třetím místě skončil vítěz shakedownu Pavel se svým Citroenem DS3 R5.

Kompletní výsledky naleznete ZDE

RBR INFO: Ve Stopě Rally - Shakedown Vyškov

Tento týden je na programu další podnik a to Rally Vyškov. Shakedown máme odjetý a vyhrál ho Pavel na voze Citroen DS3 R5, tím všem oznámil návrat k vozu Citroen a opuštění Fabie. Na druhém místě skončila Marcela na voze Mitsubishi Lancer a jako třetí do cíle dojela Adéla na voze Ford Fiesta R2. Vedení také poprvé použilo nové pravidlo a vyřadilo 2 přihlášené posádky.

Výsledky zde

RBR INFO: WR Cup - Argentina známe vítěze

Vítězem 4. podniku WR Cupu se stal kdo jiný než Milan na voze VW Polo WRC 2016, druhá do cíle dojela Nikola se ztrátou něco málo přes 1 minutu s Fordem Fiestou R5 a s těsnou ztrátou 0,63s na třetím místě Radek na voze Citroen DS3 R5.

Výsledky ZDE

RBR INFO: Naše Cupy

Vedení se dohodnulo na jedné a to dost zásadní věci. S okamžitou platností platí pravidlo: Shakedown před turnajem je povinný! Kdo nenastoupí na shakedown, nebude mu umožněn start v hlavním závodě.

Platí to pro všechny naše turnaje: SLOVÁCKO CUP, Rally Mania, WR Cup, Ve Stopě Cup a všechny doprovodné turnaje pořádané naším týmem.

RBR INFO: WR Cup (Test na Argentinu)

Testování přineslo 4 těžké zkoužky. Na start se postavilo celkem 6 posádek. 1x RC1, 3x RC2 1x RC3 a 1H/A. Vítězem se stal Pavel Ř. před Radkem Ř. a třetí skončil Milan Ř, který se o vítězství okradnul v poslední RZ.

Výsledky Shakedownu ZDE

RBR INFO: Rally Mania 6 - 2017 je za námi

Přinášíme Vám opět postřehy z Rally Manie 6. Jak moc vše bylo těžké se dočtete opět od našeho redaktora, který nechyběl v místě konání.

RBR INFO: Rally Mania 5 - 2017 výsledky

Jaro přišlo a přineslo nám nejen pěkné počasí,ale i další podnik Rally Manie a to závod s číslovkou 5...Naše redakce byla opět v místě konání a tak vám přinášíme pár našich postřehů. Pořadatelem byl Milan Řezníček.
Do Rally Manie 2017 se přihlásil i nový člen týmu MPracing Nikola Marečková.