01-05-2018 21:31
Registrace jak do zavodu tak i shakedownu konci 14 hod před stratem shakedownu...tzn.:
ze i registrace do zavodu konci 14 hod pred startem shakedownu...

30-04-2018 20:55
Zdravím ! nešlo by prosím, udělat konec registrace do závodu nějak srozumitelněji ? třeba jako 24hod před začátkem závodu nebo tak nějak ? nynější pravidlo několik hodin před startem Shakedownu je t

REGISTRACE ZÁVOD ZDE

REGISTRACE končí 18.3.2018 v 18:00 poté již nebude možné se přihlásit na 3. podnik SJRC 2018!!!

Doporučujeme všem jsi důkladně projít pravidla.

• 121x Přečteno
rFactor INFO: Výsledky DTM z RedBull Ringu v Rakousku

Posledni závod letošního poháru vozů DTM pořádaného MP racingem se konal na rakouském okruhu v krasné horské krajině nedaleko Spielbergu. Ano řeč je o RedBull Ringu znamém dřive jako A1 Ring. Na krátkém a poměrně rychlém okruhu se měla definitivně rozhodnout letošní bitva o titul mezi Pavlem Řezníčkem na BMW a Mirkem Kavkou na Mercedesu. Nelze však také opomenout dvojci jezdců zavodící pod značkou čtyř spojených kruhů (Audi) Milana a Radka Řezníčkovic, kteří baví diváky vzajemnými souboji o 3-4místo v každém závodě. Ač oba zmiňovaní jezdci Audi neměli ideální začátek sezony a vypadalo to, že vedoucímu duu nedokáží v zavodech stačit, tak s přibývajícími závody se ukazalo že tomu tak není. Takže jakže to na "horské dráze" vypadalo? To se dozvíte když kliknete na tlačítko ,,Přečíst vše,,.

Výsledky závodu naleznete ZDE

Celkové průběžné pořadí ZDE

RBR Info: SJRC 2018 - RALLY Sweden oficiální výsledky

Druhým závodem šampionátu SJRC 2018 byla Švédská Rally. Soutěž odehrávající se výhradně na sněhu, byla zkouškou dovedností posádek v bílém labyrintu. Úzké galusky s hřeby nutností!!! Jestliže první soutěž v Monte Carlu byla o hledání přilnavosti na uklouzaném a místy zmrzlém asfaltu, tak rally v kraji "Tre kronor" vyžadovala cit pro sníh a skluz, kterým jsou nejčastěji dobře vybaveni skandinávští soutěžáci.  A kdo že si tedy v této severské disciplíně vedl nejlépe, tak říkajíc ve stylu "Ester" :-D a kdo po trati létal jak kokosy na sněhu? To se dozvíte v reportáži níže....

Kompletní info naleznete ZDE

rFactor INFO: Nurburgring hostil další závod DTM

O víkendu se jel již předposlední závod DTM. A to v Německu na Nurburgringu. Kvalifikaci vyhrál opět Pavel Ř. a je to již jeho 9 triumf v řadě. Druhý skončil Mira K. a třetí Milan Ř. Start se celkem obešel bez problému až na menší výlety v první zatáčce. Poté se pole uklidnilo a začaly souboje o první místo. Spolu tam bojoval Mira a Pavel, dá se říct že celý závod tihle dva byli od sebe do cca 1,5 s. Nakonec se z vítězství raduje Pavel a ujal se i celkového vedení o 1 bod před druhým Mirou. Na třetím místě dojel Milan, který jsi podle jeho slov závod užil hlavně když předjížděl soupeře o kolo. Na čtvrtém místě skončil Radek kterého potrápily v tréninku technické potíže a poto nedokázal lépe nastavit svůj vůz.

RBR Info: SJRC 2018 - RALLY Sweden